Слідчий — службова особа органу внутрішніх справ, органу безпеки, органу, що здійснює контроль за дотраманням податкового законодавства, органу державного бюро розслідувань, уповноважена в межах компетенції, передбаченої Кримынальним процесуальним кодексом України, здійснювати досудове розслідування кримінальних правопорушень.
Тим більше, кваліфікація слідчого важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного слідчого і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі. Що стосується фінансового питання роботи слідчим, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання слідчого, специфіки установи, в якій працює Слідчий і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Професія слідчого
Слідчий - юрист, здатний розібратися в будь-яких правових питаннях. Юрисконсульт може дозволити собі спеціалізуватися в чомусь одному, наприклад, договірному, акціонерному або банківському праві. Слідчий зобов'язаний знати все. Злочини скоюються в найрізноманітніших сферах: економічній, фінансовій, в області авторського права і т.д. І щоб довести кримінальну справу до "переможного кінця", потрібно досконально з'ясувати, як була проведена, допустимо, фінансова махінація.
Специфіка професії слідчого:
Плюси професії:
- Слідчий - професія по покликанню.
Мінуси професії:
Мінуси професії:
- Невисокий рівень зарплати.
- Ненормированный робочий день.
Де працює слідчий:
- Основне і найпрестижніше місце роботи - прокуратура. Крім того, слідчі потрібні в слідчих органах МВС і військових прокуратурах.
Особисті якості:
- аналітичне мислення,
- відданість справі,
- непідкупність,
- міцна психіка,
- невибагливість.
Скільки отримує Слідчий?
- В майбутньому слідчий може стати прокурором відділу управління по нагляду за слідством в прокуратурі, радником юстиції.
Як стати слідчим?
Для тих, хто зацікавлений в просуванні по службі вища юридична освіта - необхідна.
http://lvduvs.edu.ua/
http://lvduvs.edu.ua/